-- LICZNIK --
Licznik: 8874067

Historia istnienia

Serwis dla Webmasterów powstał w czerwcu 1998 r.
Na początku był dostępny pod domeną cgi.team.pl, potem... zmieniano kilka razy hosting i było już tylko lepiej...
W roku 2002 został przesadzony na szybszy serwer i podpięty pod domenę cgi.one.pl, tym czasie zdobył juz popularność w sieci i nabrał profesjonalnego wyglądu.
Od wiosny roku 2004 serwis doczekał sie własnej prestiżowej domeny webmaster.bbsoft.pl i został osadzony na bardzo szybkich łączach (Level3) serwerów Data Center IpExchange

Serwis jest skierowany do początkujących webmasterów, ale i zaawansowani wyjadacze internetu też będą mogli znaleźć coś dla siebie....
Nasze ponad 10 letnie doświadczenie z internetem skłoniło do zrobienia serwisu który będzie pomagał innym.

Osobiście wiele godzin spędzałem w internecie w poszukiwaniu skryptów Javy, CGI czy informacji o Perl'u, SSI, PHP, pochłaniało to ogromne ilości czasu, i pieniędzy na rachunki telefoniczne (były to czasy "modemowców"), dlatego postanowiłem zamieścić w jednym miejscu wszystkie informacje i programy jakie zdołałem zgromadzić.

Dla sponsorów

Serwis webmaster.bbsoft.pl jest prywatny i utrzymywany z prywatnych środków, dlatego nasze możliwości są dość ograniczone, ale nie zmienia to jednak faktu, że serwis się rozrasta i ma wyrobioną pozycję na rynku.
Poszukujemy sponsorów którzy mogli zareklamować mój serwis w dowolnej formie lub treści.

Firmy, osoby prywatne które mogą przeznaczyć środki w formie pieniężnej na reklamę naszego polskiego serwisu lub w formie nagród (np. swoich produktów/usług) które będą rozdawane na łamach naszego serwisu w licznie organizowanych konkursach,
oczywiście z tym wiąże się reklama naszego sponsora który na ten cel przeznaczy nagrody.
Mogą to być również nagrody w formie rabatów na towary/usługi oferowane przez naszego sponsora.

Jesteśmy otwarci na wszystkie inne dowolne formy, które mogą prowadzić do wzrostu popularności, naszego rodzimego serwisu 'polskiego internetu'.

Możesz już dziś zasponsorować najlepszy serwis dla Webmasterów w polskiej sieci, a tysiące internautów którzy odwiedzają tą witrynę będą Ci wdzięczni.
Proszę kontaktować się przez formularz zgłoszeniowy na stronie kontakt

Pozdrawiam i życzę miłej lektury
Autor i właściciel webmaster.bbsoft.pl
Lester

Ciekawe strony WWW
Mayoral kraków
Sklep LULA - odzież dziecięca prowadzony jest przez firmę Krywax s.c. Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży dziecięcej od 1985 roku. Prawie 30-letnie doświadczenie pozwala nam dobrze zrozumieć oczekiwania i potrzeby naszych najmłodszych klientów. Ciagle staramy się rozszerzać naszą ofertę o dobre firmy krajowe i zagraniczne. Od kilku lat współpracujemy ze znaną hiszpańską firmą Mayoral - przodującą marką w branży dziecięcej. Ubranka do chrztu Kraków Dobra jakość i duży wybór oferowanych towarów to wyznaczniki naszego sklepu.
Obróbka mechaniczna
Obróbka mechaniczna to specjalizacja firmy Promach Consulting. Firmy współpracujące oferują usługi od obróbki złożonych, obróbka skrawaniem 6-osiowych wielkogabarytowych detali, przez obróbkę i regenerację części zamiennych, wykonywaniu typowych detali w średnich seriach na obrabiarkach ogólnego przeznaczenia aż po małe, obrotowe elementy wykonywane w tysiącach sztuk na automatach tokarskich.
Nowe mieszkania Wrocław
Oferujemy nowe mieszkania Wrocław na osiedlu Zielone Wzgórze na wrocławskich Krzykach. W ofercie także miejsca postojowe. mieszkania na sprzedaż wrocław II etap budowy Osiedla Zielone Wzgórze to 211 mieszkań o atrakcyjnym rozkładzie, zróżnicowanych pod względem powierzchni oraz usytuowania względem stron świata. W trakcie tego etapu powstały mieszkania 1,2 i 3 - pokojowe. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych dotychczasowych klientów zaprojektowano w przeważającej mierze mieszkania z osobną kuchnią oraz dwustronne, w których okna z poszczególnych pomieszczeń wychodzą na 2 strony budynku.
Tłumacz przysięgły angielski Gliwice
Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczeń, terminowość, poprawność merytoryczną, leksykalną i gramatyczną, poufność oraz profesjonalny wygląd i redakcję dokumentów.
Program kpir
Program GAMMA ( KPiR ) wraz z rejestrami VAT oraz innymi powiązanymi ewidencjami - to nowoczesny program dla biura rachunkowego jak i dla wszystkich prowadzących działalność gospodarczą.
Zabudowa balkonu Warszawa
Wszystkie w/w wersje zapewniają szczelność konstrukcji. Elementy aluminiowe i miejsca styku ze ścianami balkonu są uszczelnione 100% masą silikonową, która wypełnia wszelkie nierówności i miejsca którymi mogła by się przedostawać woda. Cała konstrukcja jest stawiana po wewnętrznej stronie balkonu co gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz zachowanie elewacji zewnętrznej budynku. We wszystkich wersjach istnieje możliwość zamontowania zamka-blokady co uniemożliwia otworzenie okien od zewnątrz.